17383.
457. Closed Online auction
Scout
4 000 HUF
3 db cserkész könyv: Sztrilich Pál: Vad vizeken. (VizbÅ‘lmentés). A Nagy FÅ‘nök levelei (V. sorozat). Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség, 128 p. Kiadói papÃrkötés, sérült, szétváló állapotban. + Ernest Thompson Seton 2 könyve: Két kis vadóc. ErdÅ‘lakók. Két fiú kalandjai. + Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a Skokum kutyával. Ford.: Temesi GyÅ‘zÅ‘. Bp., [1931-1932], Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos, néhány kijáró lappal.