12989.
457. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
1 000 HUF
53
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm