Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 145
2526108
12970
457
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
Malevolh jelzéssel: Siketfajd. Öntött bronz és ismeretlen anyag. kopásnyomokkal. m: 21cm, h: 16,5 cm
10 000 HUF
3056323
12971
457
Other collectibles
6 000 HUF
3056172
12972
457
Other collectibles
Szöllősi Endre: Anya gyermekével. Terrakotta, jelzett, sérüléssel, m: 20,5 cm
3 000 HUF
3056123
12973
457
80000
Other collectibles
Johannes Benk (Bécs, 1844-1914): Női akt lepellel. Patinázott bronz, sérült fa talapzaton. Jelzett: J. Benk 1907, m: 26,5 cm
80 000 HUF
3061040
12974
457
34000
Other collectibles
cca 1970 Francia pop-art szobor: Tintin és Milou. Faragott és festett fa, minimális kopottsággal. Jelzés nélküli, de a 70-es évek francia pop-art irányzatának egy jegyzett sorozatából való. M: 47 cm "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezi...
34 000 HUF
3054422
12975
457
110000
Other collectibles
XIX. sz. magyar szobrász: Deák Ferenc büszt, bronz 24 cm Schlick Budapest öntő jelzéssel
110 000 HUF
3052541
12976
457
Other collectibles
Ismeretlen szobrász: Női akt. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
18 000 HUF
3054113
12977
457
8500
Other collectibles
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
8 500 HUF
3054042
12978
457
Other collectibles
Bronz kutya szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, kopással, 15x10 cm
8 000 HUF
2925470
12980
457
Other collectibles
Rokokó lány figura. Fém szobor, figura 14 cm
4 000 HUF
2470732
12981
457
Other collectibles
Incselkedő. Szecessziós bronz dombormű fali dísz. Jelzés nélkül. 18x24 cm
10 000 HUF
3052617
12982
457
Other collectibles
Jelzés nélkül: Fekvő Buddha. Faragott lávakő. h: 36 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035