17422. 457. Closed Online auction Ships Balaton
1 800 HUF
0 HUF
Boldizsár Iván: Balatoni kaland. Elbeszélések. Bp., 1956, Szépirodalom. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras