5 000 HUF
Kehrer Béla: A sportvitorlázás kézikönyve. Nemzeti Sportkönyvtár 20. sz. Bp.,[1926],Stádium, 102+1+8 (kézzel írt jegyzetek) p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. Keszthelyi Csónakázó- és Korcsolyázóegylet kiadványa. Az egylet nevet váltott, 1930. jún. 3-tól Keszthelyi Yacht Club lett.