1 600 HUF
Lukács Károly: A Balaton. Kincsestár, a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 114. sz. Bp., 1941, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval. + 1959 A Balaton és környéke térképe, Bp., Kartográfia-ny., szakadt, foltos, megviselt állapotban, 57x93 cm