1 800 HUF
13
Szelényi Károly: Balaton. Keresztury Dezső bevezetőjével. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.