320 000 HUF
829,02 EUR, 914,29 USD
Boulle stílusú óra Keményfa alapon teknőc és réz borítású tok, bronz díszítőelemekkel. Réz számlapján római számos zománc lapocskák, felesütős szerkezet.Működőképes.XIX. század. Jelzett számlap A. Weinberger, Wien. 40 cm