Watches Number of items: 143
3055575
13116
457
260000
Watches
Other collectibles
Asztali óra, (kandallóóra) XVIII. sz. Breslau Lasner órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, gazdagon díszített vésett réz, római számos számlap és tok, felhúzó kulccsal, modern fa talpazattal, műanyagbúrával. Javításra szorul, de elindul a szerkezet. m: 32 cm, sz (óra szekezet) : 20 cm
260 000 HUF
3052511
13117
457
Watches
Other collectibles
Merion Westminster falióra, elemes szerkezettel, fa tokban, jelzett, jó állapotban, működik, 60x31x11 cm
3 000 HUF
3056555
13118
457
55000
Watches
Other collectibles
Nagyméretű 400 napos álló óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulccsal, Jól működik. XX. sz. közepe. MŰanyag búrával / 400 days mechanical clock with torsion pendulum. Under plastic. Works well. 30 cm
55 000 HUF
3054010
13119
457
7500
Watches
Other collectibles
Citizen női karóra, dátumkijelzős, működik, kvarc, bőr szíjjal, dobozában, karcokkal, számlap d: 20 mm
7 500 HUF
3053916
13120
457
3200
Watches
Other collectibles
Hermle forgóingás asztali óra, bronz, fém, műanyag, üveg, forgója szorul, búrája üveg, m: 22,5 cm
3 200 HUF
3051900
13121
457
200000
Watches
Other collectibles
IWC Schaffhausen kézi felhúzós karóra C87-es szerkezet. Jelzett, számlap, jelzett szerkezet, működő jó állapotban 20x30 mm
200 000 HUF
3051899
13122
457
200000
Watches
Other collectibles
IWC Schaffhausen kézi felhúzós karóra C83-as szerkezettel. Jelzett, felújított számlap, jelzett szerkezet, működő jó állapotban 34 mm
200 000 HUF
3051896
13123
457
1100000
Watches
Other collectibles
Jaeger LeCoultre karóra, ütős szerkezettel. Lünetta mozgatására üt. Zsebóra-beépítés. Jelzett szerkezet, jelzett számlap, szép, működő állapotban. Órát és negyedórát üt, szép hanggal, hibátlan számlap.. d: 51 mm
1 100 000 HUF
3051897
13124
457
950000
Watches
Other collectibles
Vacheron Constantine 14K arany (Au) karóra. Zsebóra beépítés. Jelzett porcelán számlap. jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban 43 mm nettó 34 g, br 85 g
950 000 HUF
3051924
13125
457
110000
Watches
Other collectibles
Lemania cronographos (Kronogárfos) zsebóra 19 leniás szerkezettel. Gazdagon díszített szerkezet, ezüst (Ag) tokkal, működő, jó állapotban d: 50 mm
110 000 HUF
3051894
13127
457
1000000
Watches
Other collectibles
Omega chronometer Cal 321. vinatage, működő, jó állapot, enyhén korrodált számlap, új bőr szíj szerkezet szám 10826127 d: 34 mm
1 000 000 HUF
3057869
13128
457
1800000
Watches
Other collectibles
Pierre Kunz Spirit of Challenge 18K arany férfi karóra zafírüveggel, eredeti arany csattal, számozott No 5. kis példányszámú, ritkaság dupla retrográd másodpercmutatós, működő, jó állapotban d: 40 mm miinimális karc a tokon
1 800 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035