Watches

Number of items: 143

Asztali óra, (kandallóóra) XVIII. sz. Breslau Lasner órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, gazdagon díszített vésett réz, római számos számlap és tok, felhúzó kulccsal, modern fa talpazattal, műanyagbúrával. Javításra szorul, de elindul a szerkezet. m: 32 cm, sz (óra szekezet) : 20 cm
13116.

260 000 HUF
673,58
742,86

Merion Westminster falióra, elemes szerkezettel, fa tokban, jelzett, jó állapotban, működik, 60x31x11 cm
13117.

3 000 HUF
7,77
8,57

Nagyméretű 400 napos álló óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulccsal, Jól működik. XX. sz. közepe. MŰanyag búrával / 400 days mechanical clock with torsion pendulum. Under plastic. Works well. 30 cm
13118.

55 000 HUF
142,49
157,14

Citizen női karóra, dátumkijelzős, működik, kvarc, bőr szíjjal, dobozában, karcokkal, számlap d: 20 mm
13119.

7 500 HUF
19,43
21,43

Hermle forgóingás asztali óra, bronz, fém, műanyag, üveg, forgója szorul, búrája üveg, m: 22,5 cm
13120.

3 200 HUF
8,29
9,14
17

IWC Schaffhausen kézi felhúzós karóra C87-es szerkezet. Jelzett, számlap, jelzett szerkezet, működő jó állapotban 20x30 mm
13121.

200 000 HUF
518,13
571,43

IWC Schaffhausen kézi felhúzós karóra C83-as szerkezettel. Jelzett, felújított számlap, jelzett szerkezet, működő jó állapotban 34 mm
13122.

200 000 HUF
518,13
571,43

Jaeger LeCoultre karóra, ütős szerkezettel. Lünetta mozgatására üt. Zsebóra-beépítés. Jelzett szerkezet, jelzett számlap, szép, működő állapotban. Órát és negyedórát üt, szép hanggal, hibátlan számlap.. d: 51 mm
13123.

1 100 000 HUF
2 849,74
3 142,86

Vacheron Constantine 14K arany (Au) karóra. Zsebóra beépítés. Jelzett porcelán számlap. jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban 43 mm nettó 34 g, br 85 g
13124.

950 000 HUF
2 461,14
2 714,29

Lemania cronographos (Kronogárfos) zsebóra 19 leniás szerkezettel. Gazdagon díszített szerkezet, ezüst (Ag) tokkal, működő, jó állapotban d: 50 mm
13125.

110 000 HUF
284,97
314,29

Omega chronometer Cal 321. vinatage, működő, jó állapot, enyhén korrodált számlap, új bőr szíj szerkezet szám 10826127 d: 34 mm
13127.

1 000 000 HUF
2 590,67
2 857,14

Pierre Kunz Spirit of Challenge 18K arany férfi karóra zafírüveggel, eredeti arany csattal, számozott No 5. kis példányszámú, ritkaság dupla retrográd másodpercmutatós, működő, jó állapotban d: 40 mm miinimális karc a tokon
13128.

1 800 000 HUF
4 663,21
5 142,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF