22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Klasszikus magyar vívókard, acél pengével, esztergált fa markolattal, jelzett a pengén (S2000) és a kosáron (Made in Hungary), korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 78 cm