Books: Architecture, Art

Number of items: 443

Alt-orientalische Teppiche. II. Band. Hrsg. vom Österreichischen Museum Für Kunst und Industrie. Bearbeitet von Friedrich Sarre und Hermann Trenkwald. Wien - Leipzig, 1928, Anton Schroll - Karl W. Hiersemann, 43+1 p. + 60 (a táblák előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. + 1 (Berichtigungen) t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel, egy-két lapon foltokkal, de egyébként jó állapotban, 60x46x4,5 cm. Rendívül ritka, gyűjtői darab.  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
19563.

200 000 HUF
518,13
571,43
19564.

26 000 HUF
67,36
74,29
19565.

15 000 HUF
38,86
42,86
19566.

24 000 HUF
62,18
68,57
19567.

24 000 HUF
62,18
68,57
19568.

20 000 HUF
51,81
57,14
19569.

20 000 HUF
51,81
57,14
KUT. Képzőművészek Új Társasága kiállításának katalógusa. 1936, Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19570.

18 000 HUF
46,63
51,43
19571.

1 000 HUF
2,59
2,86
22
19572.

16 000 HUF
41,45
45,71
Reklámélet Pest-Budán és Budapesten 1845-1945. Szerk.: Csapó Katalin és Karner Katalin. Bp., 2003, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Geomédia Szakkönyvek. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19573.

15 000 HUF
38,86
42,86
19574.

16 000 HUF
41,45
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF