1 400 HUF
1914 Művészet XIII. évf. 3. sz. 1914. március. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Pallas-ny., 93-144 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.