2 000 HUF
3 db népművészet és kézimunka témájú könyv: Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Herczeg Beáta: A hímzéstől a subrikálásig. Kézimunkakönyv kezdőknek és haladóknak. Bp., 1988, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Cami Dröge: Keresztszemes minták a sublót mélyéről. Bp., 2018, CSER Kiadó. Kiadói tűzött papírkötés.