3 400 HUF
Deim Pál: Album. Deim Pál képeslap-montázsai. Bp.,1993, A&A. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársonykötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (501./800), a művész által aláírt példány.