6 500 HUF
16,84 EUR, 18,57 USD
Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. .. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói minimálisan kopott, aranyozott egészvászon-kötés, Számozott, 207. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.