19847. 457. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
Dulovits Jenő: Művészi fényképezés. Bp., 1942, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 277+(10) p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval
Photo of the item taken by : karap_norbert