1 600 HUF
Kabdebo Gyula: Az épÃtészet története. I. Ó-kor. ÉpÃtÅ‘ MunkavezetÅ‘k Könyvtára VII-VIII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 136 p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borÃtóval és gerinccel, részben szétváló fűzéssel.