1 600 HUF
Kabdebo Gyula: Az építészet története. III. Új-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára XI-XII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 161+(1) p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.