5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kopp Jenő Ismeretlen magyar festők a XIX. század első felében Bp. 1941. Kir. M. Egyetemi Nyomda. 36 l. LVI l. (képanyag) (Szépművészet - füzetek 3.) Kiadói kartonálásban, restaurált