2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (színes) t.+ 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t.+ 1 melléklet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, átlátszó műanyag védőborítóban.