2 000 HUF
Ricci, Corrado: L' arte nell' Italia Settentrionale. Bergamo, 1910, Istituto Italiano d'Arti Grafiche, X+442 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.