2 000 HUF
Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült papírborítóban. + Vattay Elemér: Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm