Books: Architecture, Art

Number of items: 443

1914 Művészet XIII. évf. 3. sz. 1914. március. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Pallas-ny., 93-144 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19707.

1 400 HUF
3,63
4,00
Josef Sudek. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Orosz Péter. Bp., 1989, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19708.

1 600 HUF
4,15
4,57
Adrian Wiszniewski. Walker Art Gallery Liverpool. Liverpool, 1987, National Museums & Galleries on Merseyside. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón címkenyommal.
19709.

1 600 HUF
4,15
4,57
Domanovszky György: Kántor Sándor. Kántor Sándor (1894-1989) Kossuth-díjas fazekasmester által DEDIKÁLT és ALÁÍRT! A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19710.

2 800 HUF
7,25
8,00
Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19711.

2 800 HUF
7,25
8,00
Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült papírborítóban. + Vattay Elemér: Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
19712.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kállai Ernő összegyűjtött írások 8. köt./ Ernő Kállai Gesammelte Werke 8. Band. Mednyánszky László. Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Picasso. Bp., 2003.,Argumentum - MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
19713.

1 400 HUF
3,63
4,00
Megyék Népművészeti KIállítása 1973 katalógus + Népi Iparművészet 1953-1973 Kiadói papírkötésben 2 katalógus.
19714.

1 600 HUF
4,15
4,57
Pataky Dénesné: A Zsolnay kerámia. Múzeumi Füzetek. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya, 32 p. + 14 t. + Evropská fajáns Troja Castle 1993. Kiadói papírkötésben
19715.

2 000 HUF
5,18
5,71
Körmendi Géza: A tatai fazekasság története. Komárom megyi tanács VB 1965. Kiadói papírkötésben
19716.

1 800 HUF
4,66
5,14
Béres András: A debreceni cifra szűr. Bp., 1955. Népművelődési minisztérium Kiadói papírborítóval 94p. Képes illusztrációkkal
19717.

1 600 HUF
4,15
4,57
Dr. Somogyi Antal: Vallás és modern művészet. Szent István Könyvek 46. sz. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
19718.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF