Aarre Heinonen finn festőművész kiállítása. (Kiállítási katalógus). Bp., 1973, Kulturális Kapcsolatok Intézete (Pátria-ny.), 4 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés. A művész, Aarre Heinonen (1906-2003) által DEDIKÁLT. / Exhibition catalogue, signed by Aarre Heinonen Finnish artist.
Kőszeghy Elemér: Magyar ötvösjegyek. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 7 p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magvető. Megjelent 1300 példányban. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, papírborítón egészen apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
2 db zománcművészeti katalógus: Pap Gábor (szerk.): Zománc 1994 2001. Kecskemét, é.n., Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Zománcművészeti Alkotóműhely. Színes képekkel, reprodukciókkal, többe közt Morelli Edit, Morvay László, Hertay Mária műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben. + Zománc 1975 2005. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep. Kecskemét, é.n., Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Zománcművészeti Alkotóműhely. Színes képekkel, reprodukciókkal, többe közt Morelli Edit és Hernádi Paula műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Szücs György - Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és Műbarát. Konok Tamás előszavával. Krivátsy-Szűts Péter: A zongora alól. Fiatalkori emlékezések. Utóirat. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.