Az építőipar kérdése az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete elöljáróságának jelentése. Bp., 1943, Stephaneum, 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Néhány lap és a hátsó borító kissé hullámos
Kerényi B. Eszter (szerk.): Nagy Sándor 150. Gödöllő, 2019, Gödöllői Városi Múzeum. Nagy Sándor (1868-1950) festő- és grafikusművész alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Deim Pál, Kolozsváry Marianna (szerk.): Deim Pál gyűjteményes kiállítása a szentendrei Művészetmalomban. Deim Pál (1932-2016), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas magyar festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! H.n., 2002, k.n. 47+1 p. Magyar és angol nyelven. Deim Pál műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Róka Enikő (szerk.): Vera Molnar. Válogatás a Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum Szöllősi-Nagy - Nemes Gyűjtemény anyagából. Bp., 2019, BTM/OSAS. 132 p. Molnár Vera műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Papp Tibor: Avantgárd szemmel - költőkről, könyvekről. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT példány. A borító L. Simon László munkája. Bp., 2004, Magyar Műhely. 202 p. Kiadói papírkötés.
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kultúrák élete a művészet tükrében. A szerző, Ligeti Pál (1885-1941) építész, festőművész, filozófus, művészeti író által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1926], Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Maurer Dóra (szerk.): Osas-Műhely, Atelier Osas. Egy kis Amerika, A bit of America. Bp., 2009, Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. 39+25 p. Magyar és angol nyelven Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Maurer Dóra, Nádler István, Molnár Vera, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.