Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966.). A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által ALÁÍRT! Debrecen, 2017, Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal, Bényi Árpád műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Budapesti Építőmesterek Ipartestülete alapszabályai. Bp., 1939, Tokaji-ny., 29 p. Kiadói foltos papírkötés, a borítón bélyegzéssel, de belül jó állapotban.
Völckers, Otto: Dorf und Stadt. Eine deutsche Fibel. Leipzig, 1942, L. Staackmann, 130+(2) p. Számos szövegközi illusztrációval. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban,
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.Egy tábla hiány
Schwind. Des Meisters Werke in 1265 Abbildungen. / Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben. Hrsg. von Otto Weigmann. Stuttgart-Leipzig, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Moritz Ludwig von Schwind (1804-1871) híres osztrák festő.
Szilágyi Gábor: A fotóművészeti kiállítások szakrepertóriuma. (1890-1945.) Fotóművészet. Elméleti és történeti tanulmányok 2. Kézirat gyanánt. Bp., 1978., Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.