Books: Architecture, Art

Number of items: 443

1994 Territori del Sole. Artisti in viaggio nel salernitano tra il XVIII e XX secolo. + Territori del Sole. Il viaggio nouvi itinerari nel salernitano. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésekben.
19899.

2 400 HUF
6,22
6,86
Manessier. Paris, 1979, Centre National des Arts Plastiques. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19900.

2 000 HUF
5,18
5,71
19901.

1 400 HUF
3,63
4,00
Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
19902.

1 400 HUF
3,63
4,00
Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
19903.

2 000 HUF
5,18
5,71
Berühmte Kunststätten sorozat 2 kötete (No. 5., 10.): Rée, Paul Johannes: Nürnberg. Entwickelung seiner Kunst bis zum Ausgange des 18. Jahrhunderts. + Goetz, Walter: Ravenna. Leipzig-Berlin, 1900-1901, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, néhány kissé foltos lappal.
19904.

1 600 HUF
4,15
4,57
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
19905.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kovács Péter Balázs (szerk.): Művészportálok. Budapest Galéria 1998 aug. 13 - szept. 13. A szerkesztő, Kovács Péter Balázs (1955-) által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,1998, Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Pauer Gyula portréinak és műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált, terjedelmes katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19906.

1 000 HUF
2,59
2,86
Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19907.

1 000 HUF
2,59
2,86
Hegyi Lóránd: Fehér. Képek 2001-2004. Paintings 2001-2004. Ford.: Szöllősi Judit. Bp., 2005, KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész, Fehér László (1953-) Kossuth-díjas festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Benne két Fehér László kiállítási meghívóval (2005 Fehér Képek 2001-2004, 2007 Fehér László Works 1975-2007, Ludwig Múzeum.) Kiadói papírkötés.
19908.

1 000 HUF
2,59
2,86
19909.

2 200 HUF
5,70
6,29
19910.

2 200 HUF
5,70
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF