Atlas zur Archäologie der Kunst. 64 Tafeln mit 1000 Abbildungen. Nebst Inhaltsverzeichnis und Alphabetischem Register. Handbuch der Klassischen Altertums-Wissenschaft in Systematischer Darstellung. Hrsg. von Dr. Iwan von Müller. München, 1897, C. H. Beck'scher Verlagsbuchhandlung, 28 (Textheft) p. + 66 t. Teljes! Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésű mappa, kopott borítóval, a mappán kis foltokkal,...
Lesznai Anna: Idődíszítés. Mesék és rajzok. Bp. - Hatvan, 2007, Petőfi Irodalmi Múzeum - Hatvany Lajos Múzeum - Nemzeti Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Lesznai Anna: A kis pillangó utazása Lesznán és a szomszédos Tündérországban. Bp.,1985,Móra. Lesznai Anna rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
Tímárné Balázsy Ágnes: Műtárgyak szerves anyagainak felépítése és lebomlása. Tankönyv. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Dr. Párdányi Miklósné: Általános és szervetlen kémiai alapismeretek. Restaurátorképzés jegyzetei. Bp., 1990, Magyar Nemzeti Múzeum, 35 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Mezei Ottó: Papp Oszkár. A művész, Papp Oszkár (1925-2011) Kossuth-díjas festő-, tűzzománcművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló rajzos DEDIKÁCIÓVAL! Bp., 2003, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal, Papp Oszkár műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Papp Oszkár: Átvalósulások. Bp., 2003., Új Művészet Ki...
Sárkány József (szerk.): Kerámia Symposion Siklós. 1969, 1970. "Siklós a modern magyar kerámiaművészet bölcsője" kiállítás katalógusa. Ceramic Symposia Siklós 1969, 1970. Pécs, 2016, Dél-Pannon Múzeumokért Közhasznú Egyesület. 79 p. Magyar és angol nyelven. Színes reprodukciókkal, többek közt Schrammel Imre, Fürtös György, Török János, Nádor Judit, Gazder Antal, Benkő Ilona műveivel gazdagon illus...