Atlas zur Archäologie der Kunst. 64 Tafeln mit 1000 Abbildungen. Nebst Inhaltsverzeichnis und Alphabetischem Register. Handbuch der Klassischen Altertums-Wissenschaft in Systematischer Darstellung. Hrsg. von Dr. Iwan von Müller. München, 1897, C. H. Beck'scher Verlagsbuchhandlung, 28 (Textheft) p. + 66 t. Teljes! Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésű mappa, kopott borítóval, a mappán kis foltokkal, kis sérülésekkel, de a táblák hiánytalanok és épek.
Lesznai Anna: Idődíszítés. Mesék és rajzok. Bp. - Hatvan, 2007, Petőfi Irodalmi Múzeum - Hatvany Lajos Múzeum - Nemzeti Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Lesznai Anna: A kis pillangó utazása Lesznán és a szomszédos Tündérországban. Bp.,1985,Móra. Lesznai Anna rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
Tímárné Balázsy Ágnes: Műtárgyak szerves anyagainak felépítése és lebomlása. Tankönyv. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Dr. Párdányi Miklósné: Általános és szervetlen kémiai alapismeretek. Restaurátorképzés jegyzetei. Bp., 1990, Magyar Nemzeti Múzeum, 35 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Mezei Ottó: Papp Oszkár. A művész, Papp Oszkár (1925-2011) Kossuth-díjas festő-, tűzzománcművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló rajzos DEDIKÁCIÓVAL! Bp., 2003, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal, Papp Oszkár műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Papp Oszkár: Átvalósulások. Bp., 2003., Új Művészet Kiadó. Kiadói papírkötés.
Sárkány József (szerk.): Kerámia Symposion Siklós. 1969, 1970. "Siklós a modern magyar kerámiaművészet bölcsője" kiállítás katalógusa. Ceramic Symposia Siklós 1969, 1970. Pécs, 2016, Dél-Pannon Múzeumokért Közhasznú Egyesület. 79 p. Magyar és angol nyelven. Színes reprodukciókkal, többek közt Schrammel Imre, Fürtös György, Török János, Nádor Judit, Gazder Antal, Benkő Ilona műveivel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.