Annales de la Galerie Nationale Hongroise. A Magyar Nemzeti Galéria évkönyve. 1997-2001. Szerk:: Király Erzsébet. Művészettörténeti tanulmányok Sinkó Katalin tiszteletére. Bp., 2002.,Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal. Kiadói papírkötés.
Benne az egyik szerző, sorozatszerkesztő, Jávor Anna saját kezű üdvözlő soraival ellátott üdvözlőkártyával.
Záborszky Gábor kiállítása. Budapest Fővárosi Képtár / Kiscelli Múzeum / Templomtér. Bp., 1998., Kiscelli Múzeum. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel, 29x42 cm
2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Zentner, Kurt: Die ersten fünfzig Jahre des XX. Jahrhunderts. II. Band. Eine Schau in Bild und Wort in drei Bänden. Offenburg/Baden, 1950., Franz Burda. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.