Books: Architecture, Art

Number of items: 443

19959.

1 200 HUF
3,11
3,43
19960.

1 200 HUF
3,11
3,43
19961.

2 800 HUF
7,25
8,00
Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
19962.

1 000 HUF
2,59
2,86
19963.

600 HUF
1,55
1,71
Oláh Andor: ,,Fűbe fába az orvosság!" (Békés megyei népi orvoslás). I.-II. kötet. (Egybekötve) I. kötet: A Mirigy hét lánya, hét fia és hetvenhét unokája. (A népi orvoslás értelmezése, jellemzése). II. kötet: Adat-tár. (Békéscsaba, 1983. Békés megyei Tanács V. B. - Szegedi ny.). 195 p., 290+(2) p.+15 sztl. lev.(46 t) Megjelent 2000 példányban! Kiadói, keménytáblás, illusztrált papírkötésben, eredeti, illusztrált papírborítóval apró szakadással. DEDIKÁLT példány
19964.

6 000 HUF
15,54
17,14
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadó papír védőborítóban.
19965.

1 600 HUF
4,15
4,57
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. 1844-1900. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban.
19966.

1 000 HUF
2,59
2,86
Piotr Skubiszewski: Rzeźba nagrobna Wita Stwosza. Warszawa, 1957, Wydawnictwo PIW. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kissé sérült kiadó papír védőborítóban, kartontokban.
19967.

1 400 HUF
3,63
4,00
Az én múzeumom c. művészeti sorozat 15 kötete. Szerk.: Zádor Anna. Bp., (cca 1965-1975), Képzőművészeti Alap. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, képmellékletekkel (a mellékletek hiánytalansága nem ellenőrzött).
19968.

1 600 HUF
4,15
4,57
Dorotheum árverési katalógus, üveg és porcelán témában, 2019
19969.

1 800 HUF
4,66
5,14
11
Dorotheum árverési katalógus, nyomtatványok témában, 2020
19970.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF