Books: Architecture, Art Number of items: 443
2444345
19983
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2454333
19984
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1562423
19985
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
1 000 HUF
3054321
19986
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp. 1980, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
3054319
19987
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
3054317
19988
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
3054315
19989
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
3054332
19990
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Henszlmann Lilla: Strobl Alajos. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1955., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült.
1 200 HUF
3054329
19991
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp.,1976,Corvina. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
3054327
19992
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
3054325
19993
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3057362
19994
457
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035