20049.
457. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
3 db kertészeti könyv: Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel. + Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval. + Porpáczy Aladár: Ribiszke. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.