20019.
457. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
10 000 HUF
34
Bittner János: Finom hentesáruk könyve. Szerk.: - - hentesmester, a Budapesti Hentesipartestület és a Húsiparosok Országos Szövetségének elnöke. Bp., 1909., Mészárosok és Hentesek Lapja, (Budapesti Hirlap-ny), 216 p. Első kiadás! Szöveg közti rajzokkal illusztrált. Benne: Hus- és sonkapácolás. Szalámi. Vörös kolbászok. Nyersen ehető szárazkolbászok. Felvágottak. Májas fölvágottak. Véres hurkák. Disznósajtok. Főző- és sütnivaló huskolbászok. Szalonna. Zsirolvasztás. Különfélék. Saláták. Betétes kolbászok. Lóhentesáruk. Kóser hentesáruk. Hasznos tudnivalók. Korabeli reklámokkal. Korabeli aranyozott gerincű, díszes egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.