Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 46

Uj Oetker receptek. Bp.,1936, Tolnai-ny., 15+1 p.
20040.

1 600 HUF
4,15
4,57

Németh Zsuzsánna: Legujabb és kipróbált magyar szakácskönyv. Biztos útmutató mint kelljen 1131 különféle legjobb izű ételt, süteményt, [...] legügyesebben és a legjobb izlés szerint készíteni. Átnézte: Zilahy Ágnes. Bp., [1919], Franklin-Társulat, 318+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, erősen sérült, hiányos borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
20041.

1 800 HUF
4,66
5,14

3 db szőlőtermeléssel kapcsolatos könyv: A. Negrila: Az oltás. Ford.: Keszi-Harmath Erzsébet. Bukarest, 1956, Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó, 36+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, helyenként sérült lapokkal, nagyrészt szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár. Megjelent 100 példányban. + Kriszten György: A szőlő helybenoltása, döntése, bujtása. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, sérült gerinccel. + Kriszten-Marcinkó-Mikóczy-Szkocsovszky: Szőlősgazdáknak régi és új művelésmódok. Bp., 1991, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
20042.

3 db szőlőtermeléssel kapcsolatos könyv: A. Negrila: Az oltás. Ford.: Keszi-Harmath Erzsébet. Bukarest, 1956, Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó, 36+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, helyenként sérült lapokkal, nagyrészt szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár. Megjelent 100 példányban. + Kriszten György: A szőlő helybenoltása, döntése, bujtása. Kertünk, há...

1 600 HUF
4,15
4,57

Váli Pál: Baracktermesztés. Bp., 1948. Északvármegyei gyümölcs- és Szőlőtermelők Egyesülete, foltos papírkötésben.
20043.

1 600 HUF
4,15
4,57

20045.

2 000 HUF
5,18
5,71

Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. H.n., 1983, Ságvári Nyomda. Megjelent 500 számozott (384. sz.) példányban! Kiadói műbőr kötés. Minikönyv.
20046.

5 000 HUF
12,95
14,29

Bergendy Szilveszter: Általános gyümölcs- és konyhakertészet. Gyakorlati tanácsadó a kertészet minden ágában. (Kiskunhalas), 1938, szerzői kiadás (Kiskunhalas Helyi Értesítője Lapvállalat-ny.), 63+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20047.

1 800 HUF
4,66
5,14
18

Főzzünk jobban! 250 korszerű ételkészítési leírás. (Bp.), én., (Kalász-ny.), 95+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, (címlaphiány?)
20048.

1 800 HUF
4,66
5,14

3 db kertészeti könyv: Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel. + Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval. + Porpáczy Aladár: Ribiszke. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20049.

3 db kertészeti könyv: Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel. + Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval. + Porpáczy Aladár: Ribiszke. Bp., 1972, Mező...

1 600 HUF
4,15
4,57

2 db receptkönyv: Tapas. Kicsi, változatos és tipikusan spanyol. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Saját készítésű pralinék és bonbonok. Ford.: Mag-Gadácsi Veronika. Pécs, 2012, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
20050.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, a címlapon kisebb hiánnyal, helyenként foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
20051.

1 800 HUF
4,66
5,14

20052.

4 800 HUF
12,44
13,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF