4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
A podmanini Podmaniczky-család oklevéltára. I-IV. köt. (Két különbözÅ‘, régi és modern kiadásban). Közzétette, családtörténeti bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Lukinich Imre. I. köt.: 1351-1510. II. köt.: 1510-1537. Bp., 2011, Históriaantik Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papÃrkötés. + III. köt.: 1538-1548. IV. köt.: 1549-1555. (Podmaniczky János és Ráfael kora). Bp., 1941-1942, Magyar Tudományos Akadémia. Félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, néhány lap kissé foltos, sérült.