1 600 HUF
A sorsjáték Magyarországon. Feldolgozta és kiadja a ,,Hermes" Magyar Általános Váltóüzlet Részvénytársaság alapításának 50. évfordulója alkalmából. [Bp., 1943.], 503 p. + 19 t. + 6 táblázat, kihajt. Gazdag képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy tábla hiánnyal.