6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Adeliges Jahrbuch 1972/75. / Nemesi évkönyv Szerk.: Dr. Barcsay-Amant Zoltán. Luzern, 1972, magánkiadás. 514 p, Egészoldalas címerillusztrációkkal és reklámokkal Emigráns kiadás. Német nyelven. Egészvászon-kötésben a címlapon a Szent Korona aranyozott, vaknyomott ábrázolással.