40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Teljes! Kiadói félvászon-kötés,szakadt kiadói papír védőborítóban, sérült kartontokban.