19356. 457. Closed Online auction Books: History
2 800 HUF
16
0 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante,(Hornyánszky Viktor-ny.), 492 p.+ 32 t. (képtáblák) + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval,
Photo of the item taken by : tg