19349. 457. Closed Online auction Books: History
2 800 HUF
0 HUF
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, X+560 p.+23 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 1 tábla hiánnyal.
Photo of the item taken by : tg