2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Balla Antal 2 kötete: A legújabb kor világtörténete. Bp. 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 609 p. + 1 térképmelléklet. Harmadik, bővített kiadás. + A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, kopással, belül jó állapotban.