2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel papír védőborítóval mely kissé sérült