1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor, 324+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, egy helyen bejegyzéssel és aláhúzással.