19329. 457. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Gróf Andrássy Gyula: A világháború problémái. Bp., [1916], "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 332 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras