6 000 HUF
Haidinger, Wilhelm: Erzherzog Stephan. Briefe an - - . Mit einer Einleitung und einem Porträt des Erzherzogen. Wien, 1897, S. Kende, 1 t.+ VII+(1)+193 p. ElsÅ‘ kiadás. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé koszos borÃtóval, a képtábla foltos, az elÅ‘tte lévÅ‘ hártyapapÃr szakadt, a képtábla és a cÃmlap nagyrészt elvált a fűzéstÅ‘l.