24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Helfert, Jos. Alex. Fhr. v.: Der ungarische Winter-Feldzug und die octroyirte Verfassung. December 1848 bis März 1849. Erster Theil. Prag, 1876. Tempsky. XV + 442 p. + 148 p. (Anhang). Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott gerinccel, borító sarkai kissé kopottak, máskülönben jó állapotban.