60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
[Kopeczky Ferencz]: Világ közönséges historiája. A legrégibb idÅ‘ktül a jelenkorig. Ó történetek. I-III. kötet. Pest, 1837-1839. Heckenast Gusztáv [nyomt. Füskúti Landerer Lajos]. XVI + 280 p.; XIV + 241 + [1] p.; XVI + 350 p. Kiadói papÃrkötésben, elsÅ‘ kötet gerincén kisebb sérüléssel, második gerincén kisebb sérüléssel és borÃtóján korabeli névbejegyzéssel, harmadik kötet gerincén apró sérüléssel, borÃtó néhány lap kissé foltos, néhány lap és a borÃtó hátoldala restaurált.