24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Nagy Képes Világtörténet. I-XII. köt. (Teljes). Szerk.: Marczali Henrik. Bp., [1891-1904], Franklin-Révai.. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal kihajtható fakszimilékkel, szövegközti és önálló képekkel. Aranyozott, barna, kiadói félbőr-kötésben, három kötet gerince sérült, egyik csak részben van meg, a többi kötet és a lapok jó állapotban