2 400 HUF
Sainte-Beuve,[Charles-Augustin]: Arczképek a franczia ujabbkori társadalomból. Ford., jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: Wohl Janka. Bp., 1888, MTA,(Révai-ny.),XIX+416+1 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.