2 000 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp., [1922], Athenaeum, 276 p.+ 8 t. Negyedik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, viseltes, kissé kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, az 1-16. oldalak kijárnak.